Огляд корпусу MSI MAG Vampiric 300R

У процесі тестування чергового корпусу від MSI під назвою MAG Vampiric 300R, у мене з'явилося невиразне почуття дежавю. В цілому він виявився дуже схожим на випробувані раніше MPG Quietude 100S та MPG Velox 100P Airflow. Крім кількох конструктивних деталей. На щастя, вся різниця не зводиться лише до іншої передньої панелі, як це бувало раніше у багатьох виробників корпусів для ПК. Складається навіть враження, що компанія промацує ринок, видозмінюючи кілька базових виробів, у пошуках того, що буде найкращим для покупців. З іншого боку, чому б і ні. «Розвідка боєм» теж дуже ефективна.

MSI MAG Vampiric 300R

Характеристики

Модель MSI MAG Vampiric 300R
Сторінка продукту MAG Vampiric 300R
Тип корпусу Midi-Tower
Розміри, мм 498 (В) x 231 (Ш) x 477 (Г)
Матеріал Сталь (0,6 мм), ABS-пластик, загартоване скло (3 мм)
Вага, кг 7,8
Колір Чорний
Формфактор E-ATX, ATX, MicroATX, Mini-ITX
Пристрої 5,25″
Пристрої 3,5″ внутрішні
Пристрої 3,5″ / 2,5″ внутрішні 2 / 4 (два 2,5″ диска можна поставити замість 3,5″ накопичувачів)
Кількість слотів розширення 7
Вентилятори передні — 3 х 120 мм / 3 х 140 мм
верхні — 3 х 120 мм / 2 х 140 мм
задні — 1 х 120 мм (встановлений)
внутрішні нижні — 3 х 120 мм
Інтерфейсні роз'єми 1 x USB 3.2 Gen2 Type C, 2 x USB 3.2 Gen 1, 2 х 3,5-мм аудіороз'єма для навушників та мікрофона
Інше Ліва бічна панель на петлях із 3-мм загартованого скла, фронтальна панель з ARGB-підсвічуванням, вбудований контролер ARGB-підсвічування для 6 пристроїв, задній 120-мм вентилятор з ARGB-підсвічуванням. Легкознімний фільтр пилу блоку живлення, магнітний фільтр верхньої панелі. Шарнір для підтримки відеокарт
Ціна н/д

Пакування та комплект постачання

Корпус поставляється в незабарвленій картонній коробці, на якій є контурне зображення товару попереду та ззаду, інформація про його характеристики та переваги з боків, де вирізані ручки для перенесення. Для захисту від пошкоджень усередині передбачені м'які демпфери з піноматеріалу, пластиковий пакет та клейка плівка на склі з обох боків.

MSI MAG Vampiric 300R

У комплекті постачання було знайдено такі деталі:

  • інструкція до корпусу та стислий посібник зі збирання системи;
  • дві яскраві листівки із закликами до оглядів продукції MSI;
  • п'ять пластикових одноразових стяжок;
  • два гвинти із пластиковою накатаною головкою для фіксації каретки жорсткого диска;
  • одна стійка для материнської плати;
  • чотири довгі гвинти для вентиляторів;
  • шість корпусних гвинтів;
  • 12 гвинтів для фіксації радіатора СВО;
  • 21 гвинт для материнської плати та 2,5″ накопичувачів;
  • 8 гвинтиків для 3,5″ жорсткого диска.

MSI MAG Vampiric 300R

Зовнішній вигляд

Як і у раніше розглянутих варіантах, шасі є строгим паралелепіпедом чорного кольору. Фронтальна панель металева. По центру зверху на ній нанесений малопомітний логотип бренду у вигляді дракона. Вздовж правої сторони є вентиляційні прорізи у вигляді дев'яти решітчастих ромбоподібних трапецій. Забігаючи наперед, зазначимо, що за цими отворами ховається підсвічування передньої панелі.

MSI MAG Vampiric 300R

Зовнішні порти та органи керування вбудовані вздовж правої грані верхньої панелі. За порядком тут є квадратна кнопка ввімкнення, дрібніша клавіша перезавантаження системи, два розташовані поруч індикатори активності накопичувачів і живлення, два 3,5-мм роз'єми для навушників і мікрофона, два порти USB 3.2 Gen 1, один порт USB 3.2 Gen 2 Type C та кнопка перемикання контролера підсвічування.

MSI MAG Vampiric 300R

Ліва бічна панель виготовлена із загартованого скла, яке підвішене на двох петлях ззаду та утримується магнітами спереду. Посередині передньої грані є пластикова ручка для відкриття панелі. Металева боковина передньої панелі з цього боку повністю вентильована. За невеликими стільниковими отворами проглядається сіточка дрібнішого фільтра для пилу, також виконана з металу.

MSI MAG Vampiric 300R

Панель відкривається убік, забезпечуючи миттєвий доступ до корпусу. При досягненні певного кута її можна повністю зняти з петель у напрямку вгору.

MSI MAG Vampiric 300R

Загартоване скло має товщину 3 мм і слабке тонування. До його задньої частини приклеєно металеву планку з петлями. По периметру нанесена чорна окантовка. Ручка прикручена гвинтами, а два магніти просто приклеєні.

MSI MAG Vampiric 300R

Права бічна панель металева та рівна. Зсувається панель у напрямку назад, тримається на двох металевих гвинтах з накатаною головкою, закріплених у своїх посадкових отворах ззаду та двох капелюшках гвинтових кріплень спереду. На тильній грані є штампована ручка для полегшення демонтажу. Боковина фронтальної панелі з цього боку також вентильована і має конструкцію, повністю аналогічну лівій стороні.

MSI MAG Vampiric 300R

Ребра жорсткості біля правої бічної панелі сформовані з П-подібно загнутих граней. Міцність не ідеальна, але достатня.

MSI MAG Vampiric 300R

Верхня панель корпусу вентилюється майже повністю. Верхня грань фронту зроблена з дрібної пористої металевої сітки. А решту закрито магнітним пиловим сіточним фільтром.

MSI MAG Vampiric 300R

На решітці вентиляції верхньої панелі є вісім рядів довгастих отворів. На них зсередини можна закріпити три 120-мм або два 140-мм вентилятори. До речі, тут підтримується досить рідкісний типорозмір 135 мм.

MSI MAG Vampiric 300R

На задній панелі корпусу все виглядає як завжди. На вентиляційну решітку можна встановити 120-мм вентилятор і відрегулювати його висоту в межах 15 мм. Нижче є сім роз'ємів слотів PCI, закритих багаторазовими вентильованими заглушками. Навпроти них є ще одна стільникова решітка з комірками середнього розміру.

MSI MAG Vampiric 300R

Посадкове місце блоку живлення знаходиться унизу і дозволяє ставити БЖ вентилятором як у напрямку вгору, так і вниз. Під ним є висувний пиловий фільтр, зроблений із дрібної сіточки, наклеєної на пластикову рамку.

MSI MAG Vampiric 300R

На нижній панелі можна отримати доступ до двох гвинтів, які утримують кошик накопичувачів. А в нижній частині передньої панелі є виїмка, що полегшує демонтаж. По центру наклеєно серійний номер виробу.

MSI MAG Vampiric 300R

Ніжки корпусу пластикові, заввишки 28 мм. Знизу на них є рифлені гумові наліпки.

MSI MAG Vampiric 300R

Подивимося на інтер'єр корпусу.