Про проєкт

Інформаційно-аналітичний портал Overclockers.ua постійно тримає руку на пульсі подій комп'ютерної індустрії. Ми цікавимося всім: від перспективних комплектуючих до захоплюючих ігор і корисного софту. Новини та огляди, аналітика і сміливі досліди – ми робимо все, щоб передати читачам наш ентузіазм.

Проєкт Overclockers.ua стартував 27 березня 2006 року. За короткий термін ми змогли завоювати симпатії тисяч однодумців в Україні та інших країнах. Нам знадобилося лише два роки, щоб увійти в число провідних інтернет-видань комп'ютерної тематики в Україні – сьогодні кількість відвідувачів сайту досягає мільйона людей протягом місяця.

Рецепт нашого успіху простий і зрозумілий – ми створюємо унікальний контент, уникаючи при цьому заангажованих оцінок і поспішних висновків. Матеріали сайту виходять з-під пера авторів, що мають багатий досвід в роботі з «залізом».

Overclockers.ua не вдається до копіювання інформації з інших джерел. Ми ставимо перед собою найвищі цілі та не відчуваємо браку свіжих ідей. Наші козирі – оперативність і якість публікованих матеріалів.

Колектив Overclockers.ua вітає конструктивні пропозиції та зауваження до роботи сайту. Нам не властиво хворобливе самолюбство. У союзі з нашими читачами ми стаємо тільки сильнішими, а наші статті набувають все більш професійний і водночас доступний формат.

Overclockers.ua – Мекка для любителів високих частот. Наш борг – допомогти оверклокерам визначитися з вибором компонентів ПК, розрахованих на екстремальні режими роботи. Левова частка наших публікацій присвячена швидким процесорам і відеокартам, надійним материнським платам та ефективним системам охолодження, а також якісним блокам живлення і модулям пам'яті.

Ми радіємо з того, що спілкування в нашій конференції допомагає ентузіастам комп'ютерної справи удосконалювати свої знання і обмінюватися практичним досвідом. Своєю чергою, оверклокери-новачки завжди можуть розраховувати на пораду від більш майстерних колег.

Читайте наші новини, стежте за нашими оглядами! Успішного розгону, друзі!

Контактна інформація

Загальні питання: info@overclockers.ua

Розміщення реклами: adv@overclockers.ua
Більш докладно про рекламу можна прочитати у відповідному розділі нашого сайту.

Якщо у вас є якісь цікаві новини зі світу інформаційних технологій, якими ви хочете поділитися, пишіть: news@overclockers.ua