Реклама

Хто ми?

Overclockers.ua – широко відомий в Україні та за її межами інформаційний ресурс про новітні тенденції у світі високих технологій. Ми щодня тримаємо наших читачів в курсі перспективних розробок комп'ютерного «заліза», свіжих випусків програм і драйверів, новинок ігрового світу. Сайт Overclockers.ua створений професіоналами та для професіоналів. Відкриваючи все нові грані IT-науки, ми негайно ділимося цінною інформацією з нашими однодумцями – відвідувачами сайту. Наші автори є фахівцями в різних областях комп'ютерної справи. Оперативні новини й компетентні огляди – невичерпне джерело знань, корисних як «зеленим» новачкам, так і досвідченим професіоналам.

Ми приділяємо особливу увагу продуктивним системам, здатним працювати при максимальному навантаженні, адже ми – оверклокери – підкорювачі високих частот.

У чому переваги розміщення вашої реклами на нашому сайті?

Однією з переваг можна назвати масштаб проєкту. Сторінки ресурсу Overclockers.ua щомісяця відвідують близько мільйона людей, зацікавлених в отриманні детальної інформації про свіжі продукти комп'ютерного ринку. Кількість наших читачів постійно зростає. Цьому сприяє унікальний характер наших матеріалів: ми не запозичуємо контент з інших сайтів.

За час нашої роботи ми добилися відмінних показників відвідуваності та не збираємося зупинятися на досягнутому. За нашими даними, гості Overclockers.ua переглядають понад 4 мільйонів сторінок кожен місяць.

Не менш вагомими є популярність і авторитет Overclockers.ua. Завдяки якості та самобутності наших матеріалів, новини сайту регулярно публікуються провідними агрегаторами новин. Зауважимо, що такі ресурси відбирають кращі замітки вручну, а не в автоматичному режимі. Також новини Overclockers.ua копіюються і транслюються багатьма іншими сайтами.

Наші матеріали легко знайти в Інтернет, оскільки сторінки ресурсу оперативно індексуються провідними пошуковими системами. У результатах пошуку відповідних статей ми знаходимося серед лідерів списку.

Принципи співпраці

На цей час ми вже співпрацюємо з багатьма виробниками, постачальниками та дистриб'юторами комп'ютерної техніки, однак знаходимося в постійному пошуку нових партнерів.

Ми орієнтовані на тривалу співпрацю, тому нас цікавить отримання максимальної віддачі від реклами, яка розміщується на нашому ресурсі. При укладанні угоди ми завжди намагаємося досягти компромісного і взаємовигідного для обох сторін рішення.

Overclockers.ua воліє працювати безпосередньо з рекламодавцями. Всім нашим клієнтам гарантується індивідуальний підхід.

Впевнені, ми знайдемо оптимальне місце для реклами вашої продукції, адже гнучкість нашої системи доставлення медійної реклами дозволяє створювати практично будь-які варіанти ротації банерів, таргетинга тощо.

Відвідуваність сайту Overclockers.ua постійно зростає, тому, розмістивши рекламу у нас в самий найближчий час, ви отримаєте ексклюзивні умови в майбутньому.

З питань співпраці та розміщення реклами, звертайтеся:
adv@overclockers.ua

Спецпроєкти

Ми відкриті для обговорення різноманітних PR-акцій, вікторин, конкурсів та опитувань.

Ваша продукція – ваша реклама

Якщо ви є виробником або дистриб'ютором IT-продукції, ми пропонуємо вам надати Overclockers.ua зразки ваших товарів для проведення тестів. Ми гарантуємо проведення пильного тестування продукції та згадку вашої компанії на сторінках нашого сайту. Деталі угоди обговорюються в індивідуальному порядку.