Чип Apple M4 випробуваний в Geekbench v6: на 22–25% швидший за М3

Днями Apple анонсувала однокристальну систему M4 власної розробки. Ця SoC четвертого покоління забезпечує  кращі можливості ШІ та збільшену продуктивність обчислень ЦП. Процесор M4 дебютує в iPad Pro, який був протестований у Geekbench v6. І результати доволі цікаві. Останньому чипу Apple вдалося набрати 3767 балів в одноядерних тестах і 14677 балів в багатоядерних тестах. Порівняно з Apple M3, який набрав 3087 балів в одноядерних і 11 702 у багатоядерних тестах, чип M4 приблизно на 22% швидший в одноядерних та на 25% швидший в багатоядерних синтетичних тестах.

apple-m4

Звичайно, ці результати не є прикладами реальної продуктивності. Але вони демонструють, чим останнім часом займалася команда розробників Apple Silicon. Щоб отримати реальні дані доведеться почекати оглядів iPad Pro, а краще MacBook Pro або MacBook Air, які повинні отримати потужніше охолодження та вищі частоти процесора.

Geekbench6 Apple M4

Нагадуємо, що процесор Apple M4 виготовляється за 3-нм технологією TSMC другого покоління та налічує понад 28 мільярдів транзисторів. Кількість обчислювальних ядер CPU доведено до десяти штук: чотири високопродуктивні та шість енергоефективних. Графічний блок має 10 ядер з апаратною підтримкою технології Mesh Shading та прискоренням трасування променів. Продуктивність блоку Neural Engine, що відповідає за прискорення операцій машинного навчання, зросла до 38 TOPS.

Джерело:
Techpowerup

Обговорити в форумі (коментарів: 41)

Всі новини за 09.05.2024 [ стрічка ]

Останні огляди: