Gigabyte та MSI теж тестують 24- та 48-гігабайтні модулі DDR5 на платах AMD X670E

Минулого тижня компанія ASUS, нехай і через неофіційні канали, випустила перші прошивки для материнських плат AM5 з підтримкою 24- та 48-гігабайтних модулів оперативної пам'яті DDR5. Аналогічні прошивки також тестують конкуренти: Gigabyte та MSI. Обидва виробники днями похвалилися роботою нових планок на системних платах з чіпсетом AMD X670E.

AM5

У продаж 24- та 48-гігабайтні модулі DDR5 надійшли зовсім недавно. Однією з перших їх випуск налагодила корпорація Micron Technology, яка виробляє власні мікросхеми DRAM. Якщо говорити про оверклокерські рішення, то дуже оперативно їх підготувала компанія Corsair, а зараз аналогічні продукти представили й інші вендори, наприклад, G. Skill.

AM5

Використовувати такі планки ОЗП без проблем можна на платформі Intel LGA1700, тоді як AM5 виявилася до них не готова. Підтримка вищезазначених модулів DDR5 на платах AMD X670(E) та B650(E) буде реалізована у нових прошивках UEFI на базі AGESA версії 1.0.0.7. Очікується, що вони будуть опубліковані на сайтах виробників вже наступного місяця, проте офіційної інформації щодо цього поки що не надходило.

AM5

Джерело:
WCCFTech

Обговорити в форумі (коментарів: 15)