Опубліковано специфікації серверних процесорів AMD Genoa-X та Siena

До кінця року компанія AMD розширить асортимент серверних процесорів на архітектурі Zen 4 сімействами Genoa-X та Sienna. Характерною рисою перших стане збільшений обсяг кеш-пам'яті третього рівня, а других — оптимізації продуктивності на ват. У Мережі вже доступні характеристики нових «камінців».

AMD EPYC

Процесори AMD EPYC Genoa-X мають конструктивне виконання SP5, запропонують до 96 ядер Zen 4 та оснащені 1152 МБ кеш-пам'яті третього рівня. Тобто кристали із додатковими 64 МБ L3-кеша будуть розпаяні на всіх 12 чиплетах з ядрами Zen 4. Нагадаємо, що звичайні CPU Genoa мають до 384 Мбайт кеш-пам'яті L3. З інших особливостей можна виділити підтримку двосокетних конфігурацій та пам'яті DDR5-4800, а також 400-ватний рівень TDP, який можна буде зменшити до 320 Вт.

AMD EPYC

У випадку AMD Siena використовуватиметься платформа Socket SP6. Ці процесори отримають до 64 ядер Zen 4c та виділяються на тлі сімейства Genoa вдвічі меншим об'ємом кеш-пам'яті: на модуль CCX замість 32 Мбайт припадає 16 Мбайт. Є підтримка оперативної пам'яті DDR5-4800, а рівень TDP можна налаштувати в діапазоні від 155 до 225 Вт. Офіційний реліз чипів AMD Siena заплановано на друге півріччя.

AMD EPYC

Джерело:
ComputerBase

Обговорити в форумі (коментарів: 3)