Сплеск поломок відеокарт Radeon RX 6000-ї серії може бути пов'язаний з умовами зберігання

Фахівець з ремонту відеокарт KrisFix продовжив досліджувати причину сплеску поломок старших відеокарт Radeon RX 6000-ї серії. Нагадаємо, за кілька тижнів до його сервісного центру надійшло близько півсотні 3D-прискорювачів AMD Navi 21, непридатних до ремонту. Для них був характерний дефект графічного процесора, включаючи фізичні пошкодження.

Navi 21

Під час опитування клієнтів KrisFix дізнався, що всі вони користувалися графічним драйвером, який вийшов на початку грудня. Втім, це виявилося лише збігом й не можна говорити про «вбивче» програмне забезпечення AMD. З'ясувалося, що несправні відеокарти мали ще одну спільну рису. Багато з них були придбані в одного і того ж продавця, а раніше вони, ймовірно, використовувалися для видобутку криптовалют.

Navi 21

Відеокарти після майнінгу на сьогодні не є чимось особливим та успішно використовуються економними геймерами в ігрових системах. Вважається, що причиною виходу з ладу вищезгаданих карт Radeon RX 6000-ї серії стали невідповідні умови зберігання, зокрема підвищена вологість. Вони виступили бомбою уповільненої дії, яка спрацювала після початку експлуатації відеокарт новими власниками. Більше інформації є у відеоролику.

Джерело:
VideoCardz

Обговорити в форумі (коментарів: 40)