Nvidia анонсувала метод згладжування Deep Learning Dynamic Super Resolution

Разом із відеокартою GeForce RTX 3080 12GB компанія Nvidia представила технологію згладжування Deep Learning Dynamic Super Resolution (DLDSR). Вона стане доступною в наступному релізі набору драйверів GeForce та працює за рахунок тензорних ядер. Іншими словами, активувати її зможуть лише власники відеоадаптерів GeForce RTX.

Nvidia

По суті, DLDSR є покращеною версією методу згладжування DSR (Dynamic Super Resolution), який вже багато років доступний в Панелі управління Nvidia. Обидві технології відповідають за рендеринг картинки у вищій роздільній здатності, яка потім масштабується до роздільної здатності екрану. Завдяки цьому не тільки згладжуються ступінчасті краї об'єктів, але й підвищується загальна чіткість зображення.

Deep Learning Dynamic Super Resolution

Головним недоліком DSR є ресурсомісткість, через що для використання цього методу згладжування в сучасних ААА-проєктах знадобиться дуже потужна відеокарта. Водночас DLDSR покладається на алгоритми машинного навчання й не так сильно впливає на частоту кадрів. Нижче наведений скріншот Prey, де можна побачити різницю між рідною роздільною здатністю Full HD, класичним DSR з 4K в Full HD та DLDSR з налаштуванням 2,25x (з 2880 x 1620 в 1920 x 1080).

Deep Learning Dynamic Super Resolution

Крім того, у свіжому драйвері Nvidia розширить можливості інструменту FreeStyle трьома новими фільтрами від автора ReShade: SSRTGI (Screen Space Ray Traced Global Illumination), SSAO (Screen Space Ambient Occlusion) та Dynamic DOF (Depth of Field). Оновлений пакет драйверів стане доступним цієї п'ятниці, 14 січня.

Джерело:
Nvidia

Обговорити в форумі (коментарів: 40)

Всі новини за 12.01.2022 [ стрічка ]

Останні огляди: