Сьогодні пройдуть онлайн-презентації AMD, Intel та Nvidia

Сьогоднішній вечір обіцяє бути багатим на анонси комп'ютерного «заліза». Високопосадовці Intel, AMD і Nvidia представлять безліч нових продуктів, які надійдуть на полиці магазинів у найближчі кілька місяців. Слідкувати за анонсами можна у рамках онлайн-презентацій. Вони будуть доступні як у цій новині, так і на офіційних сайтах компаній.

Лиза Су

О 17:00 за київським часом стартує презентація AMD. Чіпмейкер вже не приховує, що на ній будуть анонсовані гібридні процесори Ryzen 6000 серії, відомі під кодовим ім'ям Rembrandt. Глава AMD Ліза Су напередодні виклала фото такого APU у своєму акаунті Twitter. До новинок, які «червоні» представлять цього вечора, також входять настільні CPU Zen 3 зі збільшеним об'ємом L3-кешу та відеокарти Radeon RX 6400 й RX 6500 XT.

Через годину, о 18:00 за Києвом, розпочнеться онлайн-конференція Nvidia. Згідно з наявною інформацією, на ній відбудеться дебют флагманської відеокарти з архітектурою Ampere — GeForce RTX 3090 Ti. Крім того, лінійка мобільних 3D-прискорювачів GeForce RTX 30 серії буде доповнена моделями GeForce RTX 3070 Ti та RTX 3080 Ti.

Що стосується Intel, то вона має представити нові процесори Core 12-го покоління (Alder Lake) для ноутбуків та настільних ПК, молодші набори логіки 600-ї серії, а також перші графічні прискорювачі сімейства Arc Alchemist. Презентація Intel стартує о 20:00 за київським часом. Онлайн-трансляція буде доступна на спеціальній сторінці.

Intel

Як завжди, про найцікавіші новинки Intel, AMD та Nvidia ми розповімо в окремих матеріалах.

Обговорити в форумі (коментарів: 117)

Всі новини за 04.01.2022 [ стрічка ]

Останні огляди: