Qualcomm та Razer анонсували портативну ігрову платформу Snapdragon G3x Gen 1

Qualcomm та Razer офіційно представили комплект розробника портативної ігрової консолі на основі 4-нм чіпа Snapdragon G3x Gen1. Інформація про комплект з'явилася кілька днів тому завдяки витоку.

Snapdragon G3x Gen 1

Ігрова платформа Snapdragon G3x Gen 1 забезпечує високу продуктивність для запуску всіх ігор для Android, відтворення контенту з хмарних ігрових бібліотек, потокової передачі ігор з домашньої консолі або ПК, а також інших розваг на кшталт відтворення відео або музики.

Snapdragon G3x Gen 1

На цю мить пристрій призначений виключно для розробників ігор та програм. На основі цього дизайну інші компанії зможуть створювати спеціалізовані споживчі ігрові продукти для широкого ринку.

Snapdragon G3x Gen 1

Прототип портативної ігрової консолі оснащений 6,65-дюймовим OLED-дисплеєм з роздільною здатністю Full HD+, 10-бітним HDR та частотою оновлення до 120 Гц. На жаль, про внутрішню структуру однокристальної системи мало інформації. Повідомляється про ядра Kryo і графіку Adreno останнього покоління, здатних запускати ігри зі швидкістю 144 кадри в секунду.

Snapdragon G3x Gen 1

Також згадується вебкамера 5MP/1080p60 з двома мікрофонами для стрімінгу, бездротові адаптери Wi-Fi 6E та 5G mmWave, 4-смугові динаміки з підтримкою Snapdragon Sound, універсальний порт USB Type-C та інші «фішки» для геймерів.

Snapdragon G3x Gen 1

Джерело:
VideoCardz

Обговорити в форумі (коментарів: 9)

Всі новини за 02.12.2021 [ стрічка ]

Останні огляди: