Western Digital розраховує в найближчому майбутньому підвищити місткість HDD до 30 Тбайт

Керівництво Western Digital днями поділилося планами щодо розвитку бізнесу із випуску жорстких дисків. Корпорація впевнена, що попит на HDD зберігатиметься ще багато років, а її нинішні технології дозволяють налагодити випуск пристроїв до 30 Тбайт. Однак надалі WD все ж таки буде змушена перейти до методу термомагнітного запису HAMR (Heat-Assisted Magnetic Recording).

Western Digital

На сьогодні найбільш місткими HDD в асортименті Western Digital є 20-терабайтні Ultrastar DC HC560 та WD Gold. В них компанія використовує дев'ять магнітних пластин об'ємом 2,2 ТБ кожна, технологію OptiNAND та метод перпендикулярного запису. Вендор вже вирішив, як наростити місткість ще на 2,2 ТБ — додати десяту пластину.

«Ми змогли запропонувати 20 Тбайт на дев'яти пластинах, ми можемо додати десяту й отримати ще 2,2 ТБ сховища», — розповідає генеральний директор Western Digital Девід Гекелер (David Goeckeler).

WD Gold

Щоб збільшити місткість жорстких дисків понад 22 Тбайт, компанія Western Digital планує об'єднати всі свої поточні напрацювання. Сюди відноситься технологія OptiNAND та магнітний запис з енергетичним сприянням (ePMR). WD також запропонує клієнтам HDD з повільнішою технологією черепичного запису SMR (Shingled Magnetic Recording), що дозволяє «вичавити» додатковий обсяг. Зрештою Western Digital розраховує збільшити місткість жорстких дисків до 30 Тбайт.

«Отже, у нас дійсно є сходи, що ведуть до 30 Тбайт, після яких ви потрапите на криву HAMR і протримаєтеся трохи довше, — продовжив пан Гекелер. — Тож я думаю, що це справді добрий план для індустрії жорстких дисків».

Джерело:
Tom's Hardware

Обговорити в форумі (коментарів: 16)

Всі новини за 02.12.2021 [ стрічка ]

Останні огляди: