Відеокарти AMD Polaris не відповідають вимогам Forspoken до версії DirectX 12

Власники графічних прискорювачів AMD Polaris скаржаться на неможливість запуску екшен-RPG Forspoken, реліз якої відбувся цього тижня. З'ясувалося, що гра вимагає підтримку більш «просунутої» версії API DirectX 12. Відеокарти Radeon RX 400/500 сумісні з Direct3D Feature Level рівня 12_0, тоді як для запуску Forspoken знадобиться Feature Level 12_1.

AMD Polaris

Відеоадаптери AMD отримали підтримку API DirectX 12 на рівні Feature Level 12_1 тільки в архітектурі GCN 5-го покоління (Vega). Тим часом Nvidia додала її ще в картах GeForce 900-ї серії (Maxwell), які дебютували за два роки до AMD Polaris. Втім, для гри в Forspoken розробники рекомендують системи як мінімум із відеокартами Radeon RX 5500 XT 8GB та GeForce GTX 1060 6GB.

Справедливо відзначити, що запустити Forspoken на графічних прискорювачах AMD Polaris таки можливо. Наприклад, використовуючи API Vulkan в операційних системах Linux. Однак це не скасовує того факту, що розробники відеоігор поступово переходять на сучасніші версії DirectX. Наприклад, Metro Exodus Enhanced Edition взагалі вимагає Feature Level рівня 12_2.

AMD Polaris

Джерела:
TechPowerUp
VideoCardz

Обговорити в форумі (коментарів: 43)

Всі новини за 28.01.2023 [ стрічка ]

Останні огляди: