Творці кінофраншизи «Джон Вік» екранізують Sifu

Екшен Sifu отримає кіноадаптацію. Про це повідомляє портал Deadline. Екранізацією займеться медіакомпанія Story Kitchen, одним із засновників якої є Дерек Колстад, сценарист та продюсер кінофільмів «Джон Вік».

За сценарій нового проєкту також відповідає Дерек Колстад. Він же значиться серед продюсерів разом із Дмитром М. Джонсоном, Майком Голдбергом, Деном Джевонсом, Тімоті І. Стівенсоном. За плечима у Колстада серіали «Сокіл» та «Зимовий солдат» для Marvel та Disney+, фільм «Ніхто». Він працює над серіалом Splinter Cell для Netflix і екранізацією Just Cause. Джонсон продюсував Sonic The Hedgehog та Tomb Raider.

Кіноверсія Sifu нагадуватиме суміш «Джона Віка» та фільму «Час» М. Найта Ш'ямалана. Оригінальна гра від Sloclap розійшлася тиражем понад мільйон копій. Вона розповідає історію майстра бойових мистецтв, що йде слідом убивць свого наставника. Під час гри герой може померти та відродитися обмежену кількість разів у більш зрілому віці. Гра пропонувала оригінальний геймплей із видовищними рукопашними сутичками у стилі гонконзьких бойовиків та багатьом гравцям запам'яталася високою складністю.

Джерело:
Deadline