Нові подробиці ремейку Splinter Cell

Нещодавно виповнилося 20 років ігровій серії Tom Clancy Splinter Cell. Перша частина вийшла у 2002 році, задавши нові стандарти жанру стелс-екшен. Потім було багато продовжень, але після Blacklist 2013 року серію поставили на паузу. Наприкінці минулого року Ubisoft запустила у виробництво ремейк першої гри. Днями опубліковано відеоролик із розповіддю про розробку.

Розробники з Ubisoft Toronto шанобливо ставляться до оригіналу, надихаючись його атмосферою, але намагаються зробити гру більш сучасною. Splinter Cell завжди схиляв гравця до потайного проходження, а темрява та додаткові гаджети допомагали в цьому.

Тривога та відкрите зіткнення з ворогом швидко призводили до загибелі героя. Лише в останніх іграх франшизи Сем Фішер почав хвацько розкидати ворогів і усувати по кілька цілей під час стрільби. В оригінальній грі багато зіткнень перетворювалось на головоломку, де потрібно було виробити правильну тактику дій та швидко застосовувати технічні пристрої. У критичній ситуації зникнути із зони видимості допомогли акробатичні трюки, наприклад, фірмовий стрибок між стінами із зависанням над ворогом. Також герой завжди мав нагоду для безкровної нейтралізації противників, оглушуючи їх. Автори рімейку намагаються зберегти таку варіативність та збільшити можливості героя для тихої нейтралізації та потайливого проходження, аж до того, що гру можна буде пройти без вбивств. Для цього розширено набір шпигунських гаджетів та додано нові варіанти пересування.

Поки що проєкт виглядає позитивно для старих фанатів серії. І розробка ведеться командою, яка раніше створювала Blacklist. Але сама розробка ще на ранній стадії, і початкове бачення проєкту може змінитися до фінального релізу. Поки ж можна подивитися на перші концепт-арти та забрати безплатну версію першої Splinter Cell у магазині Ubisoft. Роздача гри триватиме до 30 листопада.

Джерело:
Gamerant.com

Обговорити в форумі (коментарів: 4)

Всі новини за 21.11.2022 [ стрічка ]

Останні огляди: