Продано п'ять мільйонів копій Kingdom Come: Deliverance

Компанія Warhorse Studios оголосила про важливе досягнення Kingdom Come: Deliverance. Продано вже п'ять мільйонів копій гри. Для нішевої RPG з акцентом на історичну вірогідність це дуже гарний результат.

Гра розповідає про життєвий шлях сина коваля, сім'я якого гине під час набігу загарбників. Проєкт виділяється історичною автентичністю та ретельно відтвореною атмосферою Богемії епохи пізнього середньовіччя за повної відсутності магії та фентезі-елементів. У грі реалізовано реалістичний складний бій та унікальна рольова система. Kingdom Come: Deliverance вийшла у 2018 році. Завдяки рушію CryEngine гра й досі чудово виглядає та вражає реалістичними краєвидами. Зараз Kingdom Come: Deliverance можна купити на великому літньому розпродажі в Steam лише за 113 грн, повне видання з доповненнями обійдеться в 143 грн.

На честь досягнення рубежу в п'ять мільйонів автори запускають спеціальний розіграш п'яти унікальних статуеток із протагоністом гри Генрі. Для цього потрібно розповісти якусь унікальну історію, пов'язану з Kingdom Come: Deliverance, у Facebook, Twitter або Steam.

Обговорити в форумі (коментарів: 25)