Огляд корпусу MSI MPG Quietude 100S

Наступний корпус компанії MSI, який став предметом даного огляду, називається MSI MPG Quietude 100S. Як випливає з назви шасі, воно розраховане на тишу. Домогтися цього можна різними шляхами, і щоб дізнатися, яким з них пішли творці даного продукту, ми детально вивчимо його і перевіримо в тепловому тесті.

MSI MPG Quietude 100S

Характеристики

Модель MSI MPG Quietude 100S
Сторінка продукту MPG Quietude 100S
Тип корпусу Midi-Tower
Розміри, мм 490 (В) x 231 (Ш) x 475 (Г)
Матеріал Сталь, алюміній, ABS-пластик, загартоване скло (3 мм)
Вага, кг 9,8
Колір Чорний
Формфактор E-ATX, ATX, MicroATX, Mini-ITX
Пристрої 5,25″
Пристрої 3,5″ зовнішні
Пристрої 3,5″ / 2,5″ внутрішні 2 / 4 (два 2,5″ диска можна поставити замість 3,5″ накопичувачів)
Кількість слотів розширення 7
Вентилятори передні — 3 х 120 мм / 3 х 140 мм
верхні — 3 х 120 мм / 2 х 140 мм
задні — 1 х 120 мм (установлен)
внутрішні нижні — 3 х 120 мм
Інтерфейсні роз'єми 1 x USB 3.2 Gen 2х2 Type C
2 x USB 3.2 Gen 1
2 х 3,5-мм аудіороз'єма для навушників та мікрофона
Інше Ліва панель на петлях із 3-мм загартованого скла. Світлодіодна стрічка на кожусі БП та нижня частина фронтальної панелі з ARGB-підсвічуванням, вбудований контролер ARGB-підсвічування на 4 пристрої та 6 ШИМ-вентилятори. Легкознімні пилові фільтри на фронтальній та нижній панелі, магнітний фільтр верхньої панелі, магнітні накладні панелі спереду та зверху з шумоізоляцією. Шумоізоляція правої панелі. Шарнір для підтримки відеокарт
Ціна 5149 грн

Пакування та комплект постачання

Корпус поставляється у продаж у простій картонній коробці, де є контурне зображення товару, а також інформація про його характеристики. Є ручки для перенесення. Для захисту від пошкоджень усередині передбачені м'які демпфери з піни, пластиковий пакет та клейка плівка на склі з обох боків.

MSI MPG Quietude 100S

У комплекті постачання є такі деталі:

 • магнітний пиловий фільтр верхньої панелі;
 • інструкція до корпусу та стислий посібник зі збирання системи;
 • дві яскраві листівки із закликами до оглядів продукції MSI;
 • два гвинти із пластиковою накатаною головкою для фіксації каретки жорсткого диска;
 • одна стійка для материнської плати;
 • чотири довгі гвинти для вентиляторів;
 • 21 гвинт для материнської плати та 2,5" накопичувачів;
 • шість корпусних гвинтів;
 • 12 гвинтів для фіксації радіатора СВО;
 • 8 гвинтиків для 3,5″ жорсткого диска;
 • п'ять пластикових одноразових стяжок.

MSI MPG Quietude 100S

Зовнішній вигляд

Щоразу дизайнери MSI залишаються вірними собі, дотримуючись стилю «суворого чорного паралелепіпеда». На мою думку, це добре і практично, хоча комусь таке візуальне оформлення може здатися відверто нудним. Плоский фронт візуально складається із трьох частин. Зліва розташована знімна сталева панель із малопомітним логотипом бренду у вигляді дракона зверху. Далі ближче до правої сторони знаходиться вузьке вертикальне поглиблення з металевою сіточкою всередині. А біля правої грані вбудована суто для краси смужка зі шліфованого алюмінію.

MSI MPG Quietude 100S

Знімна частина передньої панелі тримається на магнітах зверху і з боків і парі зачепів знизу. На звороті вона проклеєна шаром шумоізолюючого матеріалу.

MSI MPG Quietude 100S

За нею ховається пластикова вентиляційна решітка з поперечними похилими площинами.

MSI MPG Quietude 100S

Пластикова решітка легко знімається, якщо потягнути за язичок зверху. Зі зворотного боку вона проклеєна дрібнокомірчастою сіточкою пилового фільтра.

MSI MPG Quietude 100S

Після демонтажу користувач отримує повний доступ всередину шасі, і може без зняття всієї передньої панелі змінювати або встановлювати вентилятори або радіатори СВО.

MSI MPG Quietude 100S

Зовнішні порти та органи управління вбудовані вздовж правої грані верхньої панелі. За порядком тут є квадратна кнопка включення, дрібніша клавіша управління вентиляторами, два розташовані поруч індикатори активності накопичувачів і живлення, два 3,5-мм роз'єми для навушників і мікрофона, два порти USB 3.2 Gen 1, один порт USB 3.2 Gen 2x2 Type C та кнопка перемикання контролера підсвічування.

MSI MPG Quietude 100S

Ліва бічна панель повністю виконана із загартованого скла, яке підвішене на двох петлях ззаду та утримується магнітами спереду. По центру біля передньої грані є пластикова ручка для відкриття панелі. Бік передньої панелі з цього боку зроблений з металевої сітки та проникний для повітря. Що наводить на думку про недоцільність переднього пилового фільтра. Адже він знаходиться далі від цієї сітки та ніяк не фільтрує повітря, що проходить через неї.

MSI MPG Quietude 100S

Панель відкривається убік, забезпечуючи миттєвий доступ у корпус. При досягненні кута 90 градусів її можна зняти з петель у напрямку вгору.

MSI MPG Quietude 100S

Загартоване скло має товщину 3 мм і дуже слабко тоноване. До його задньої частини приклеєно металеву планку. По периметру нанесена чорна окантовка.

MSI MPG Quietude 100S

Права бічна панель металева та рівна. Зсуваються дверцята у напрямку назад, тримаються на двох металевих гвинтах з накатаною головкою, закріплених у своїх посадкових отворах. Ззаду є штампована ручка для полегшення демонтажу.

MSI MPG Quietude 100S

Ребра жорсткості у даної панелі слабкі для її загальних розмірів, і вона схильна прогинатися під своєю вагою. З протилежного боку наклеєний шар шумоізоляції.

MSI MPG Quietude 100S

Верхня панель корпусу має два варіанти компонування. За замовчуванням вона непроникна для повітря та закрита металевою магнітною кришкою. Але її можна замінити магнітним пиловим фільтром із металевої сіточки.

MSI MPG Quietude 100S

Кришка зі зворотного боку проклеєна шумоізоляцією. Магнітні смужки фільтра проклеєні по периметру.

MSI MPG Quietude 100S

Так виглядає шасі у варіантах з фільтром та з суцільною верхньою кришкою:

MSI MPG Quietude 100SMSI MPG Quietude 100S

На решітці вентиляції верхньої панелі є кілька рядів довгастих отворів. На них зсередини можна закріпити три 120-мм або два 140-мм вентилятори. Це має сенс, якщо зверху буде встановлено магнітний фільтр, а не суцільна кришка. До речі, у верхній грані передньої панелі теж вбудовані вентиляційні отвори.

MSI MPG Quietude 100S

На задній панелі корпусу все виглядає звично. На вентиляційну решітку можна встановити 120-мм вентилятор і відрегулювати його висоту в межах 15 мм. Нижче є сім отворів для слотів PCI, закритих багаторазовими вентильованими заглушками. Навпроти них є ще одна стільникова решітка з отворами середнього розміру.

MSI MPG Quietude 100S

Посадкове місце блоку живлення знаходиться знизу і дозволяє ставити БЖ вентилятором як у напрямку вгору, так і вниз. Під ним є висувний пиловий фільтр, зроблений із дрібної сіточки, наклеєної на пластикову рамку.

MSI MPG Quietude 100S

Ніжки корпусу виконані з металу у вигляді двох зігнутих пластин спереду та ззаду. Тримаються вони на гвинтах та є знімними. Ще знизу можна отримати доступ до двох гвинтів, що утримують кошик накопичувачів. А в нижній частині передньої панелі є виїмка, що полегшує демонтаж.

MSI MPG Quietude 100S

Висота ніжок дорівнює 20 мм. Знизу на них є гумові наклейки.

MSI MPG Quietude 100S

Подивимося на нутрощі шасі.

Обговорити в форумі (коментарів: 21)

Останні огляди: