Огляд корпусу DeepCool Quadstellar Infinity

Років з п’ять тому, в асортименті компанії DeepCool існувала доволі оригінальна модель Х-подібного шасі під назвою GamerStorm Quadstellar. На жаль, тоді вона так і не потрапила нам на детальний огляд, хоча такі плани й були. Зараз ми отримали можливість ознайомитися з дещо спрощеним наступником тієї моделі, що називається Quadstellar Infinity. І хоча зовнішність у них майже ідентична, багато окремих елементів змінилися. А що саме і як — розповімо у цьому огляді.

DeepCool QUADSTELLAR INFINITY

Характеристики

Виробник DeepCool
Назва та сторінка продукту Quadstellar Infinity
Тип корпусу Desktop
Розміри, мм 494 (В) x 487 (Ш) x 540 (Д)
Матеріал Сталь (1,3 мм), алюміній (2,3 мм), ABS пластик, загартоване скло (3 мм)
Вага, кг 14,3
Колір Чорний
Форм-фактор E-ATX, ATX, MicroATX, Mini-ITX
Пристрої 5,25"
Пристрої 3,5" зовнішні
Пристрої 3,5" / 2,5" внутрішні 3 / 3
(три 2,5" накопичувача можна встановити замість 3,5" дисків)
Кількість слотів розширення 8 (основні) / 6 (додаткові)
Вентилятори передні — 6 x 120 мм
внутрішні — 5 x 120 мм
задні — 1 x 120 мм, 2 x 80 мм
Радіатори передні — 1 x 120/240/360 мм
внутрішні — 2 x 120/240/360 мм, 1 x 120/240 мм
Роз'єми інтерфейсів 1 x USB Type-C, 1 x 3,5-мм комбінований аудіороз'єм для гарнітури
Особливості Х-подібна структура корпусу, чотири передні панелі відкриваються для кращої вентиляції, шість бокових панелей із загартованого скла, ARGB підсвітка передньої панелі так кнопки запуску.
Ціна, грн 12 999
(за передзамовленням по 28 липня —  9 999 грн)
 

Пакування та комплект постачання

Корпус надходить у продаж у великій картонній коробці кубічної форми. Кольорової поліграфії на ній немає, окрім наклейки на грані, що містить на собі маленьке зображення шасі та його технічні характеристики. По боках є ручки для перенесення. Захист від пошкоджень всередині забезпечують два масивних демпфери зі спіненого поліуретану, великий пакет та багато клейких плівок на склі.

DeepCool QUADSTELLAR INFINITY

Набір деталей міститься в маленькій картонній коробці всередині корпусу. Запасні частини розфасовані по пакетиках. В комплекті є:

  • інструкція користувача;
  • 11 одноразових пластикових кабельних стяжок;
  • 9 шурупів для кріплення вентиляторів;
  • 8 довгих гвинтів для кріплення вентиляторів;
  • чотири додаткові металеві опори материнської плати;
  • перехідник під викрутку для встановлення опор материнської плати;
  • шість гвинтів для корпусу та БЖ;
  • 12 гвинтів для 3,5" накопичувачів;
  • 22 маленьких гвинти для материнської плати та 2,5" накопичувачів.

DeepCool QUADSTELLAR INFINITY

Зовнішній вигляд

Корпус DeepCool Quadstellar Infinity майже повністю зберіг зовнішній вигляд та габарити попередньої версії моделі. Як і раніше, він візуально складається з чотирьох відсіків, поєднаних у формі літери Х. Відсіки закриті окремими щитками пластикових панелей, що мають дзеркальну поверхню і навіть можуть відкриватися для кращої вентиляції. Декоративні смужки з сірого пластику мають вбудовану підсвітку та розташовані у формі перехрестя прицілу.

DeepCool QUADSTELLAR INFINITY

В центрі знаходиться велика і гарна кнопка запуску з новим логотипом DeepCool, в якій також вмонтована підсвітка.

DeepCool QUADSTELLAR INFINITY

Чотири щитки передньої панелі відкриваються та зачиняються вручну. Для цього на них потрібно натиснути по краях — замки відкриються, а пружини піднімуть панелі. Внаслідок цього з кожного боку відкриються щілини на ширину до 30 мм і повітря зможе краще потрапляти всередину. У такому вигляді корпус максимально стає схожим на якогось робота-охоронця із фантастичного фільму. Але у порівнянні з минулою моделлю цей механізм є суттєво спрощеним, оскільки там щитки відкривались та закривались автоматично в залежності від температури, або навіть віддалено, через спеціальний застосунок.

DeepCool QUADSTELLAR INFINITY

Зовнішніх портів напрочуд мало і розташовані вони на лівій верхній грані. Тут є лише один комбінований 3,5-мм аудіовихід на гарнітуру та один порт USB Type-C. Чомусь DeepCool вирішив, що роз’єми USB Type-А є застарілими, хоча в попередній версії шасі їх було дві штуки.

DeepCool QUADSTELLAR INFINITY

На бокових панелях з лівої сторони всередині встановлені віконця з загартованого скла. В старій версії таке віконце було лише на нижньому відсіку.

DeepCool QUADSTELLAR INFINITYDeepCool QUADSTELLAR INFINITY

З правої сторони все виглядає аналогічно.

DeepCool QUADSTELLAR INFINITY

На верхній частині сегментів також є два прозорих скла. Бокові панелі усіх відсіків тримаються на двох гвинтах з накатаною голівкою кожна. Під гвинтами є м’які клейкі підкладки проти подряпин.

DeepCool QUADSTELLAR INFINITY

Знімні панелі верхніх сегментів виготовлені з алюмінію товщиною у 2,3 мм. Загартоване скло має товщину в 3 мм й тримається на чотирьох гвинтах по кутах, через 4-мм підставки та нещільно прилягає до металевих панелей. Через отвори вздовж граней скла може проходити повітря.

DeepCool QUADSTELLAR INFINITY

Задня панель організована складніше, ніж у більшості звичних корпусів. Материнська плата встановлюється діагонально відносно площини стола, з нахилом під 45 градусів.

DeepCool QUADSTELLAR INFINITY

Посадкове місце для блока живлення розташоване у лівому нижньому відсіку. Отвори кріплення дозволяють орієнтувати БЖ як вентилятором вниз вправо, так і догори вліво.

DeepCool QUADSTELLAR INFINITY

Виходи задньої панелі материнської плати будуть знаходитися у правому нижньому відсіку. Над ними є вентиляційна решітка з трикутними отворами.

DeepCool QUADSTELLAR INFINITY

Основні слоти розширення PCI займають місце посередині корпусу, рівно в центрі. Усього їх тут вісім, усі закриті вентильованими багаторазовими заглушками.

DeepCool QUADSTELLAR INFINITY

Додаткові шість слотів розташовані у правому верхньому відсіку. Туди графічні карти можна встановити через подовжувач, якого у комплекті, на жаль, більше немає.

DeepCool QUADSTELLAR INFINITY

Лівий верхній відсік має перфоровану решітку для додаткової вентиляції та може бути використаний для встановлення накопичувачів або радіаторів СРО.

DeepCool QUADSTELLAR INFINITY

Дві панелі нижніх відсіків також виготовлені з алюмінію. До них приклеєні чотири великі гумові ніжки.

DeepCool QUADSTELLAR INFINITY

З правої сторони, там де має бути розташований на материнській платі процесор, з нижнього боку є додаткова вентиляційна решітка.

DeepCool QUADSTELLAR INFINITY

Так виглядають знімні панелі нижніх відсіків зсередини. Вентиляційна решітка правого відсіку затягнута зсередини додатковою металевою сіточкою для захисту від пилу.

DeepCool QUADSTELLAR INFINITY

Подивимось на внутрішню конструкцію.

 
Обговорити в форумі (коментарів: 12)

Останні огляди: