Чутки: AMD FSR 3 не працюватиме на відеокартах Nvidia

Після успішного впровадження інтелектуального масштабування Nvidia DLSS, компанія AMD почала активно працювати над своєю технологією. Масштабування AMD FidelityFX Super Resolution стало непоганою альтернативою — нехай і за гіршої якості, зате працює на будь-яких GPU. Очікується, що цього року компанія представить третю версію FSR, яка забезпечить помітний прогрес у якості картинки. З'явилася попередня інформація, що ця технологія буде доступна лише на відеокартах AMD.

Вивчаючи бібліотеку програмного забезпечення GPUOpen, один із користувачів виявив цікаву інформацію про FSR 3. Так, у цій версії FSR може генеруватися інтерпольований кадр. Тобто AMD FSR 3 стане схожою на Nvidia DLSS 3 з генерацією кадру. Передбачено коефіцієнт генерації 4, що дозволяє генерувати для одного реального кадру до 4 проміжних кадрів! DLSS 3 використовує технологію штучного інтелекту для побудови кадру та тензорні ядра для апаратного прискорення розрахунків. А ось AMD раніше стверджувала, що не перекладатиме на ШІ роботу FSR. Однак нова версія FSR 3 повинна активуватись на рівні драйвера тільки для прискорювачів AMD і не працюватиме на обладнанні Nvidia та Intel.

Раніше компанія наполягала на тому, що технологія FSR є відкритою, тому говорити про апаратні обмеження поки що зарано. Потрібно дочекатися офіційного анонсу AMD FSR 3.

Джерело:
Wccftech

Обговорити в форумі (коментарів: 94)

Всі новини за 24.05.2023 [ стрічка ]

Останні огляди: