Мобільні процесори AMD Strix Point можуть вийти під брендом Ryzen AI 300

У планах AMD на найближче майбутнє значиться випуск сімейства мобільних процесорів Strix Point з архітектурою Zen 5. Ці чипи є відповіддю «червоних» на лінійку Intel Core Ultra 200, до якої увійдуть CPU Arrow Lake та Lunar Lake. Останні мають вийти вже наступного кварталу.

Спочатку вважалося, що процесори AMD Strix Point сформують лінійку Ryzen 8050 відповідно до схеми маркування, яку компанія представила у 2022 році. Потім з'явилася інформація, що нові чипи стануть частиною серії Ryzen 9000. Незабаром після цього ASUS розкрила підготовку нового бренду — Ryzen AI 100.

Ryzen AI

Згідно з останньою інформацією, компанія AMD знову змінила систему найменування своїх мобільних процесорів. Тепер вона планує випустити сімейство Strix Point у рамках серії Ryzen AI 300. Число 300, судячи з усього, має вказати на перевагу над Core Ultra 200. У минулому «червоні» схожим чином підійшли до назв чипсетів для платформи AM4, взявши за основу схему Intel. У результаті на зміну Intel B250 прийшла логіка B360, оскільки хаб B350 на той час вже випустила AMD.

Офіційна презентація процесорів Ryzen AI 300 (Strix Point) очікується на початку червня. Нагадуємо, що у так званий «нульовий» день виставки Computex 2024 відбудеться доповідь генерального директора AMD Лізи Су.

Джерело:
VideoCardz

Обговорити в форумі (коментарів: 11)

Всі новини за 24.05.2024 [ стрічка ]

Останні огляди: