Crucial випустила перші модулі LPDDR5X-7500 стандарту LPCAMM2

Micron Technology почала приймати замовлення на модулі оперативної пам'яті Crucial LPDDR5X, виконані у форм-факторі LPCAMM2 (Low-Power Compression-Attached Memory Module). Відповідний стандарт був затверджений організацією JEDEC наприкінці минулого року та вже використовується у ноутбуці Lenovo ThinkPad P1. Ознайомитися із «нутрощами» цього лептопа пощастило фахівцям iFixit.

LPCAMM2 LPDDR5X

Стандарт LPCAMM2 позиціюється як наступник SO-DIMM. Головними перевагами нового форм-фактора є компактність та можливість використання більш високошвидкісних мікросхем пам'яті. Для заміни такого модуля ОЗП користувачеві буде достатньо відкрутити три гвинти кріплення, знявши перед цим нижню кришку ноутбука.

В асортименті Crucial на цей момент є два варіанти модулів LPCAMM2: на 32 та 64 гігабайти. Для обох характерний режим LPDDR5X-7500 та штатна напруга 1,05 В. Формула затримок не розкривається, проте з огляду на використання мікросхем LPDDR5X вона навряд чи вразить ПК-ентузіастів. Перед нами перші модулі нового стандарту, і надалі їх характеристики лише покращуватимуться.

LPCAMM2 LPDDR5X

Що стосується ціни, то 32-гігабайтний модуль Crucial LPDDR5X-7500 формату LPCAMM2 був оцінений у $175, а за 64-гігабайтний варіант доведеться викласти від 330 доларів.

Джерело:
Crucial

Обговорити в форумі (коментарів: 29)

Всі новини за 08.05.2024 [ стрічка ]

Останні огляди: