Вбудована графіка Intel Core Ultra 7 155H обігнала AMD Radeon 780M у 3DMark Time Spy

Наступного тижня корпорація Intel представить перше покоління мобільних процесорів Core Ultra, відоме під кодовим ім'ям Meteor Lake. Приблизно в цей час мають з'явитися результати незалежних тестів нових CPU. Втім, китайські ентузіасти вже почали ділитися бенчмарками процесорів Meteor Lake, наприклад моделі Core Ultra 7 155H.

Meteor Lake

Для Intel Core Ultra 7 155H характерна конфігурація 6P+8E+2LP, де 2LP — це вбудовані в кристал системної логіки два енергоефективні ядра. Новинка функціонує на частоті до 4,8 ГГц, має 24 МБ кеш-пам'яті третього рівня, графічний блок Xe-LPG та 28-ватний рівень TDP. Про інші особливості чипів Meteor Lake можна дізнатися з окремого матеріалу.

Meteor Lake

Загалом Core Ultra 7 155H показав себе непогано, особливо якщо дивитися на швидкодію вбудованої графіки. За результатами 3DMark Time Spy вона виявилася швидше Radeon 780M у складі AMD Ryzen 7040 і навіть випередила дискретну Arc A350M. Нижче також наведено результати випробувань у Cinebench та виміри часу роботи від акумулятора. Щоправда, тут все залежить від конкретної моделі ноутбука, тому рекомендуємо дочекатися більш докладних тестів.

Meteor Lake
Meteor LakeMeteor Lake

Офіційна презентація процесорів Intel Meteor Lake відбудеться у четвер, 14 грудня.

Джерело:
VideoCardz

Обговорити в форумі (коментарів: 18)