ASUS ROG Matrix GeForce RTX 4090 надійде у продаж 19 вересня

Ще у травні компанія ASUS вперше показала нову флагманську відеокарту серії ROG Matrix. Пізніше відеокарта засвітилася у професійних оверклокерів та допомогла поставити кілька світових рекордів, у тому числі подолати планку розгону у 4 ГГц. Але на роздрібному ринку нову модель ми так і не побачили. Це буде виправлено найближчими днями. На 19 вересня намічено офіційний старт продажів ASUS ROG Matrix GeForce RTX 4090.

Всі відеокарти лінійки ROG Matrix орієнтовані на максимальну продуктивність та розгін. Новинка вже довела свій потенціал в оверклокерів. Але відеокарта здатна порадувати будь-якого користувача. Вона побудована на PCB з посиленим живленням та оснащена системою рідинного охолодження.

Плата накрита великим водоблоком повного покриття, який шлангами з'єднується із зовнішнім радіатором 360 мм на три вентилятори.

Замість класичної термопасти у ROG Matrix використовується рідкий метал. Застосування такого інтерфейсу на чипах без теплорозподільної кришки небезпечне через можливість витікання металу. Але інженери ASUS розв'язували цю проблему, використовуючи захисний шар, що запобігає протиканню, та спеціальне захисне покриття для конденсаторів навколо кристала.

Відеокарта буде працювати з великим заводським розгоном до 2670 МГц за Boost Clock. А СЖО забезпечить комфортний температурний режим та низький шум.

Джерела:
Videocardz
ASUS

Обговорити в форумі (коментарів: 27)

Всі новини за 16.09.2023 [ стрічка ]

Останні огляди: