Вивчаємо друковану плату відеокарти ASUS ROG Matrix GeForce RTX 4090

Минулого тижня ми розповідали про відеокарту ASUS ROG Matrix GeForce RTX 4090. Вона є топовим 3D-прискорювачем Ada Lovelace в асортименті виробника та надійде до продажу наступного кварталу. Ознайомитися з друкованою платою новинки на виставці Computex 2023 пощастило відомому ентузіасту Роману «Der8auer» Хартунгу.

ASUS ROG Matrix GeForce RTX 4090

В основу відеокарти ROG Matrix GeForce RTX 4090 лягла друкована плата, яка багато в чому нагадує PCB моделі ROG Strix GeForce RTX 4090. Більш того, у ранніх зразків новинки є наклейка з маркуванням ROG Strix, при цьому обидві відеокарти оснащені (24+4)-фазною системою живлення та одним роз'ємом 12VHPWR. Однак це не означає, що відмінності між ними зводяться до прошивки та системи охолодження.

ASUS ROG Matrix GeForce RTX 4090

Мабуть, головною відмінністю стане використання добірних графічних процесорів Nvidia AD102 із більшим частотним потенціалом. Також ASUS відзначає наявність додаткових термодатчиків та дещо іншу елементну базу системного живлення. Зокрема, використано нові котушки індуктивності, які видають менше шуму.

Щодо ціни відеокарти ASUS ROG Matrix GeForce RTX 4090, на жаль, інформації не надходило.

Обговорити в форумі (коментарів: 11)

Всі новини за 05.06.2023 [ стрічка ]

Останні огляди: