Тільки одна людина купила GeForce RTX 4060 Ti під час старту продажів у великому японському магазині

Відеокарти GeForce RTX 4060 Ti отримали прохолодний прийом з боку споживачів через цінову політику Nvidia. Новинка трохи обганяє GeForce RTX 3060 Ti, оснащена 8 гігабайтами пам'яті та має рекомендовану ціну 399 доларів. З урахуванням податків регіональні ціни ще вищі, що робить таку покупку вкрай сумнівною. Цікава новина прийшла із Японії. Під час запуску продажів GeForce RTX 4060 Ti у великій роздрібній мережі Despara Akihabara утворилася черга лише з однієї людини.

Японські великі магазини часто відкриваються раніше в день запуску технічних новинок, щоб усі охочі встигли придбати омріяний товар. Акіхабара — це найбільший торговий район Токіо, але цього разу тільки два магазини відкрилися раніше, і черг там явно не спостерігалося. Це свідчить про повну відсутність інтересу з боку гравців. Це пов'язано з ціною. З урахуванням податків цінник на GeForce RTX 4060 Ti стартує з позначки 68 000 єна, що приблизно відповідає 500 доларам США.

В інших регіонах також немає ажіотажу. Деякі європейські магазини вже продають GeForce RTX 4060 Ti за ціною, нижчою від рекомендованої.

Джерело:
Videocardz

Обговорити в форумі (коментарів: 107)

Всі новини за 25.05.2023 [ стрічка ]

Останні огляди: