Свіжі подробиці про флагманську відеокарту GeForce RTX 4090 Ti

У Мережі з'являється все більше інформації про майбутній флагман сімейства 3D-прискорювачів Nvidia Ada Lovelace. Для нової відеокарти «зелені» підготували монструозну систему охолодження з вентиляторами на протилежних сторонах, при цьому відеокарта займе одразу чотири слоти розширення.

Nvidia

Модель GeForce RTX 4090 Ti (або Titan RTX) примітна не лише габаритами, але й незвичайним компонуванням. Судячи з опублікованих фото, при встановленні в комп'ютер PCB відеокарти буде розташована паралельно материнській платі. Така конструкція дозволить більш ефективно задіяти площу радіатора, але вимагатиме використання дочірньої плати з конектором PCI Express x16.

Nvidia

Ще однією характерною рисою новинки стане великий отвір у задній панелі, через який відпрацьоване повітря викидатиметься за межі корпусу. Набір інтерфейсів представлений трьома DisplayPort та одним HDMI. Через особливості конструкції відеокарти вони розташовані вертикально.

Nvidia

Флагман Ada Lovelace отримає друковану плату з індексом PG137. Вона вже згадувалася неофіційними джерелами як основа «800-ватного монстра Nvidia». Вважається, що новинка виконана на кристалі AD102 в конфігурації з 18 176 ядрам CUDA та 384-розрядною шиною пам'яті, а 48-гігабайтний буфер GDDR6X має пропускну здатність 1152 Гбайт/с.

Nvidia

Найбільшою загадкою залишається дата випуску нової відеокарти. Чутки про неї блукають Мережею вже кілька місяців, проте Nvidia поки не поспішає ділитися подробицями про майбутній флагман Ada Lovelace.

Джерела:
TechPowerUp
VideoCardz

Обговорити в форумі (коментарів: 66)