Розробники Homeworld 3 понизили системні вимоги гри

Після бета-тестування та незадовго до виходу стратегії Homeworld 3 студія Blackbird Interactive оновила офіційні системні вимоги своєї гри. Раніше вже публікувався детальний перелік конфігурацій для різних параметрів графіки. Зміни стосуються рекомендованих процесорів та відеокарт. І це той рідкісний випадок, коли розробники трохи зменшили свої вимоги.

З опису повністю зникла згадка процесорів Intel Core i7-14900K та AMD Ryzen 9 7950X3D для топових конфігурацій, замість них тепер вказані простіші Core i7-12700K та AMD Ryzen 7 7700X. Для максимального режиму з трасуванням тепер достатньо GeForce RTX 4070 Ti Super замість GeForce RTX 4080. Трохи зменшилися вимоги до найпростіших режимів трасування, і тепер для низької якості променів достатньо GeForce RTX 2060 та Radeon RX 6600.

Невелике зниження рівня відеокарт та процесорів вказано і для режимів без трасування. Але якщо говорити про мінімальну конфігурацію для найпростішого режиму графіки в 1080p, тут, як і раніше, вказані GeForce GTX 1060 та Radeon RX 480. По оперативній пам'яті змін немає — 8 гігабайтів для простих режимів графіки та 16 гігабайтів для високої якості.

Відзначимо, що гра використовує рушій Unreal Engine 4 і підтримує різні варіанти масштабування. Заявлено технології Nvidia DLSS 3 з генерацією кадрів та AMD FSR 2. І не ясно, чи враховується апскейлінг в описі конфігурацій.

Також розробники представили план розвитку гри на найближчий рік. Реліз відбудеться 13 травня. А вже у червні буде перше оновлення з новими випробуваннями та артефактами для режиму War Games. Подібні апдейти гра отримуватиме протягом усього року, вони будуть безплатні для всіх власників. Також заплановано три повноцінні DLC, які будуть додавати нові фракції та флот.

Гра пропонується у трьох версіях. Стандартне видання в українському Steam продають за 1399 грн, версія Deluxe Edition із сезонною перепусткою для DLC коштує 1848 грн. Найповніше видання Fleet Command Edition коштує 2073 грн, за ці гроші покупець отримає додаткові бонуси для багатокористувацької гри та саундтрек.

Обговорити в форумі (коментарів: 1)

Всі новини за 20.04.2024 [ стрічка ]

Останні огляди: