У Steam розпочався «Фестиваль стрілянок від першої особи»

Цього вечора в сервісі цифрової дистрибуції Steam стартував новий розпродаж. У рамках «Фестивалю стрілянок від першої особи» користувачі платформи можуть придбати різноманітні шутери зі знижками до 90%. Серед акційних пропозицій є Fallout 4 (87 грн), Deep Rock Galactic (125 грн), Tom Clancy's Rainbow Six Siege (214 грн), за 480 грн можна купити System Shock, а Borderlands 3 обійдеться всього у 127 гривень.

Steam

Стрілянки від першої особи — знижки та демоверсії цілий тиждень! В офіційному трейлері ви знайдете розмаїття прикладів: від тактичних стрілянок і групових боїв, до ігор, у яких ви пірнатимете в морську безодню або полюватимете в непрохідних джунглях.

І це — лише для розігріву! Кортить пограти з видом від першої особи та постріляти будь-чим від куль і стріл до каміння й навіть води? Ви маєте чудові шанси знайти підхожу гру на цьому фестивалі.

З повним списком пропозицій можна ознайомитись на сторінці акції. «Фестиваль стрілянок від першої особи» триватиме до наступного понеділка, 22 квітня.

Обговорити в форумі (коментарів: 16)

Всі новини за 15.04.2024 [ стрічка ]

Останні огляди: