Ремейк The Witcher отримає великий відкритий світ

Компанія CD Projekt Red опублікувала фінансовий звіт за третій квартал цього року, де розкрила деякі плани на майбутні проєкти. Раніше було офіційно заявлено про розробку рімейку першої частини трилогії The Witcher (проходить під кодовою назвою Canis Majoris). Тепер у документах офіційно сказано, що це гра у великому відкритому світі. Оригінальний проєкт складався з низки великих локацій, де свобода була дуже обмежена. Нова версія, ймовірно, буде ближчою до The Witcher 3. Також відомо, що гра створюється на движку Unreal Engine 5. Розробкою займається стороння студія Fool's Theory, а не внутрішня команда CD Projekt Red. Частина розробників Fool's Theory раніше працювала над серією, вони добре знають матеріал та мають великі плани щодо створення амбітної гри.

Згідно зі звітом, основні сили CD Projekt Red зараз кинуті на розробку доповнення Phantom Liberty для Cyberpunk 2077. При цьому вже йде робота над новою грою у всесвіті «Відьмака» — це проєкт під кодовою назвою Polaris, який дасть початок новій трилогії. З липня над проєктом працює помітна частина команди CD Projekt Red. Водночас невелика команда працює над проєктом Sirius — передбачається, що це спін-офф за мотивами «Відьмака».

Якщо говорити про фінансові показники, то третій квартал став найкращим за всю історію CD Projekt. Квартальний виторг понад $54 мільйони, що на 70% більше виторгу за аналогічний період минулого року. Гра Cyberpunk 2077 переживає новий пік популярності. Вихід аніме-серіалу Cyberpunk Edgerunners підігрів інтерес, а оновлення 1.6 серйозно покращило технічне виконання гри. На 28 вересня продано 20 мільйонів копій Cyberpunk 2077.

Нагадаємо, що 14 грудня виходить велике next-gen оновлення The Witcher 3: Wild Hunt. Власникам оригінальної версії воно буде доступне безплатно.

Обговорити в форумі (коментарів: 24)

Всі новини за 29.11.2022 [ стрічка ]

Останні огляди: