Fallout виповнюється 25 років: в Amazon Prime Gaming можна забрати Fallout 76

Серія Fallout, безумовно, входить до пантеону найкращих комп'ютерних рольових ігор та встигла завоювати любов безлічі геймерів по всьому світу.

Fallout 25 лет!

Перші «Жителі Сховища» вирушили у мандрівку за водяним чипом 10 жовтня 1997 року — саме в цей день відбувся реліз Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game на ринках Північної Америки для операційних систем MS-DOS та Windows 95.

Компанія Bethesda, яка має права на Fallout, підготувала цілий місяць активностей з нагоди знаменної дати. Їх можна знайти на спеціальній сторінці fallout25.com.

Fallout 76

Мабуть, головним подарунком є можливість отримати багатокористувацьку рольову гру Fallout 76 для Windows Store в рамках підписки Amazon Prime Gaming. Її можна оформити на пробний період, при цьому ігри дістануться безплатно та назавжди.

З 4 по 11 жовтня пройде тиждень безплатної гри Fallout 76 у Bethesda Store. Власники абонемента Xbox Game Pass Ultimate можуть отримати місяць передплати Fallout 1st, доступний до 24 жовтня.

Bethesda також підтвердила, що випустить нове оновлення для гри Fallout Shelter — перше за чотири роки. У ньому буде представлена лінійка квестів на інопланетну тематику з новими ворогами та новою зброєю, нові мешканці та нова тема кімнат для Сховищ.

Джерело:
Bethesda

Обговорити в форумі (коментарів: 39)

Всі новини за 04.10.2022 [ стрічка ]

Останні огляди: