Bethesda перенесла Starfield та Redfall на 2023 рік

Осінь цього року мала ознаменуватися найбільшим релізом Bethesda Game Studios з часів Fallout 4. Через 11 років після Skyrim, того ж дня, 11 листопада, мала вийти науково-фантастична рольова гра Starfield — масштабна космічна пригода для вивчення далеких планет. Відсутність відеороликів із демонстрацією живого ігрового процесу породжували підозри, що проєкт далекий від завершення. Але була надія, що автори витягнуть розробку до пам'ятної дати. Виявилося, ні.

Також затрималася розробка іншого проєкту, що створюється під крилом компанії Bethesda — кооперативного бойовика Redfall від Arkane Austin. Спочатку проєкт планували випустити влітку цього року.

Тепер Starfield від Bethesda Game Studios та Redfall від Arkane Austin офіційно перенесено на першу половину 2023 року. Ігри вимагають полірування, і розробники намагаються забезпечити вихід найкращих версій.

На тлі негативу навколо сирого релізу Cyberpunk 2077 перенесення великих проєктів стало звичайним явищем. І не можна виключати, що це не останнє перенесення Starfield.

Обговорити в форумі (коментарів: 14)