Огляд корпусу MSI MPG Velox 100P Airflow

Компанія MSI не зупиняється у вдосконаленні асортименту комп'ютерних корпусів. І в цьому огляді перед пильним поглядом наших читачів постане шасі із серії MPG під назвою Velox 100P Airflow. Як випливає з назви, цей компонент орієнтований на покращене повітряне охолодження, і далі ми з'ясуємо, чи це так.

MSI MPG Velox 100P Airflow

Характеристики

Модель MSI MPG Velox 100P Airflow
Сторінка продукту MPG Velox 100P Airflow
Тип корпусу Midi-Tower
Розміри, мм 490 (В) x 231 (Ш) x 474 (Г)
Матеріал Сталь, ABS пластик, Загартоване скло (3 мм)
Вага, кг 8,4
Колір Чорний
Формфактор E-ATX, ATX, MicroATX, Mini-ITX
Пристрої 5,25″
Пристрої  3,5″ зовнішні
Пристрої 3,5″ / 2,5″ внутрішні 2 / 2 (два 2,5″ диска можна поставити замість 3,5″ накопичувачів)
Кількість слотів розширення 7 (горизонтально) або 3 (вертикально)
Вентилятори передні — 3 х 120 мм (встановлені) / 3 х 140 мм
верхні — 3 х 120 мм / 2 х 140 мм
задні — 1 х 120 мм (встановлений)
внутрішні бокові — 2 х 120 мм
внутрішні нижні — 3 х 120 мм
Інтерфейсні роз'єми 1 x USB 3.2 Gen 2х2 Type C, 2 x USB 3.2 Gen 1, 2 х 3,5-мм аудіороз'єма для навушників та мікрофона
Інше Ліва бічна панель на петлях з 3-мм загартованого скла, задній 120-мм вентилятор, стрічка на кожусі БЖ та фронтальна панель з ARGB підсвічуванням, вбудований контролер ARGB підсвічування.
Магнітні пилові фільтри на бічній, верхній та фронтальній панелі, знімний сітчастий фільтр блоку живлення. Тримач для вертикальної установки відеокарт
Середня вартість 4499 грн

Пакування та комплект постачання

Корпус надходить у продаж у простій картонній коробці, на якій є контурне зображення товару, інформація про його характеристики та вирізані ручки для перенесення. Для захисту від пошкоджень усередині передбачені м'які демпфери з піни, пластиковий пакет та клейка плівка на склі з обох боків.

MSI MPG Velox 100P Airflow

Оскільки ми не перші, до кого це шасі потрапило на огляд, деяких деталей у комплекті знайдено не було. Адже в переліку запчастин, якщо вірити інструкції, мають бути:

 • інструкція до корпусу та стислий посібник зі збирання системи;
 • дві яскраві листівки із закликами до оглядів продукції MSI;
 • розгалужувач на чотири контакти для вентиляторів з одного роз'єму на три;
 • два гвинти із пластиковою накаткою для фіксації каретки жорсткого диска;
 • п'ять пластикових одноразових стяжок;
 • чотири довгі гвинти для вентиляторів;
 • шість корпусних гвинтів;
 • 12 гвинтів для фіксації радіатора СВО;
 • 8 гвинтиків для 3,5″ жорсткого диска;
 • 21 гвинт для материнської плати та 2,5″ накопичувачів;
 • одна стійка для материнської плати

MSI MPG Velox 100P Airflow

Крім того, комплект має кронштейн для вертикального монтажу плат розширення. На жаль без роз'єму і шлейфу PCI-E. Зате з набором із чотирьох стійок, двох корпусних гвинтів та чотирьох дрібних гвинтиків.

MSI MPG Velox 100P Airflow

Зовнішній вигляд

Загалом і в цьому випадку, дизайнери MSI дотримуються стилю «суворого чорного паралелепіпеда». Однак, фронтальна панель оформлена рельєфно та ненудно. Крім логотипа компанії у верхньому правому кутку та символів MPG у нижньому лівому, значну частину фронту займає діагональна вентиляційна решітка з великими довгастими отворами. Отвори в аналогічному стилі є і з боків передка, щоправда, вже прикриті зсередини металевою «дрібною» решіткою. До речі, в окремому варіанті даного шасі з назвою Velox 100R спереду замість решітки вбудоване скло, і ні про яке Airflow там не йдеться.

MSI MPG Velox 100P Airflow

Зовнішні порти та органи управління вбудовані вздовж правої грані верхньої панелі. Тут є квадратна кнопка включення, дрібніша клавіша перезавантаження системи, розташовані поруч індикатори активності накопичувачів та живлення, два 3,5-мм роз'єми для навушників і мікрофона, два порти USB 3.2 Gen 1, один порт USB 3.2 Gen 2x2 Type C і кнопка перемикання контролера підсвічування.

MSI MPG Velox 100P Airflow

Ліва бічна панель повністю виконана із загартованого скла, яке підвішене на двох петлях ззаду та утримується магнітами спереду. По центру передньої грані є пластикова ручка для відкриття панелі.

MSI MPG Velox 100P Airflow

Панель відкривається назад, забезпечуючи миттєвий доступ до корпусу. При досягненні кута 90 градусів її можна зняти з петель у напрямку вгору.

MSI MPG Velox 100P Airflow

Загартоване скло має товщину 3 мм і трохи тоноване. До його задньої частини приклеєно металеву планку. По периметру нанесена чорна окантовка.

MSI MPG Velox 100P Airflow

Права бічна панель металева та рівна. У її передній частині вирізані вентиляційні отвори, оформлені в тому ж стилі, що і фронтальна панель. Зсуваються дверцята у напрямку назад, тримаються на двох металевих гвинтах з накаткою, закріплених у своїх посадкових отворах. Ззаду є штампована ручка для полегшення демонтажу.

MSI MPG Velox 100P Airflow

Ребра жорсткості у цій панелі слабкі й вона схильна прогинатися під власною вагою. На звороті передньої решітки є металева сіточка магнітного фільтра.

MSI MPG Velox 100P Airflow

Більшу частину верхньої панелі займає вентиляційна решітка, яка закрита магнітним пиловим фільтром із сіточки та металевою накладкою з діагональними отворами (такими ж, як на передку).

MSI MPG Velox 100P Airflow

Під накладкою (якою немає у версії Velox 100R) і сіткою фільтра ховається сама решітка вентиляції. Тут вже все більш стандартно — шестикутні отвори та довгасті прорізи для кріплення трьох 120-мм або двох 140-мм вентиляторів.

MSI MPG Velox 100P Airflow

Задня панель корпусу виглядає звично. На вентиляційну решітку можна встановити 120-мм вентилятор і відрегулювати його висоту. Нижче є сім роз'ємів слотів PCI, закритих багаторазовими вентильованими заглушками. Навпроти них є ще одна решітка.

MSI MPG Velox 100P Airflow

Посадкове місце блоку живлення знаходиться унизу і дозволяє ставити БЖ вентилятором у напрямку як вгору, так і донизу. Під ним є висувний пиловий фільтр, зроблений із дрібної сіточки, наклеєної на пластикову рамку.

MSI MPG Velox 100P Airflow

Ніжки корпусу виконані з металу у вигляді двох зігнутих пластин спереду та ззаду. Тримаються вони на гвинтах та є знімними. Також знизу можна отримати доступ до двох гвинтів, що утримують кошик накопичувачів. А в нижній частині передньої панелі є виїмка, що полегшує демонтаж.

MSI MPG Velox 100P Airflow

Висота ніжок дорівнює 20 мм. На них присутні гумові наклейки.

MSI MPG Velox 100P Airflow

Подивимося, як влаштовано це шасі зсередини.

Обговорити в форумі (коментарів: 31)

Останні огляди: