Огляд корпусу ASUS ROG Hyperion GR701

Іноді хочеться зробити щось насправді велике. Компанія ASUS не стала відмовляти собі у цьому бажанні та створила гібрид Full-Tower корпусу та вертикального відкритого стенда під назвою ROG Hyperion GR701. І окрім розміру дана модель має ще багато інших цікавих особливостей, про які ми розповімо у цьому огляді.

ASUS ROG Hyperion GR701

Характеристики

Виробник ASUS
Назва та сторінка продукту ROG Hyperion GR701
Тип корпусу Full-Tower
Розміри, мм 639 (В) x 268 (Ш) x 659 (Д)
Матеріал Алюміній, сталь, ABS пластик, загартоване скло (4 мм)
Вага, кг 21
Колір Чорний
Форм-фактор E-ATX (305x277 мм), ATX, MicroATX, Mini-ITX
Пристрої 5,25"
Пристрої 3,5" зовнішні
Пристрої 3,5" / 2,5" внутрішні 2 / 5
(два 2,5" накопичувача встановлюються замість 3,5" дисків)
Кількість слотів розширення 9 (вертикально) / 3 (горизонтально)
Вентилятори верхні — 3 х 120 мм / 3 х 140 мм (встановлено)
передні — 3 х 120 мм / 3 х 140 мм
внутрішні — 3 х 120 мм
задні — 1 х 120 мм / 1 х 140 мм (встановлено)
Радіатори верхні — 1 х 120/140/240/280/360/420 мм
передні — 1 х 120/140/240/280/360/420 мм
внутрішні — 1 х 120/240/360 мм
задні — 1 х 120/140 мм
Роз'єми інтерфейсів 4 x USB 3.2 Gen1 Type-А, 2 x USB 3.2 Gen2х2 Type-C,1 х 3,5-мм комбінований аудіороз'єм для гарнітури
Особливості Бокові панелі із загартованого скла, вбудований контролер вентиляторів та ARGB підсвітки на шість портів, підсвітка передньої панелі, знімна внутрішня панель з підсвіткою, подвійний тримач відеокарт, пилові фільтри нижньої, передньої та верхньої панелі, відсік для запчастин.
Ціна, грн 17 499
 

Пакування та комплект постачання

Корпус продається у великій та важкій коробці з кольоровою поліграфією на бортах. На ній є зображення продукту, описання його головних переваг та вказані технічні характеристики. По боках є ручки для перенесення. Захист від пошкоджень всередині забезпечують два масивних демпфери зі спіненого поліуретану та клейкі плівки на склі. А девіз «велике поза великим» описує філософію цього продукту в цілому.

ASUS ROG Hyperion GR701ASUS ROG Hyperion GR701

Додатково корпус накритий мішком зі штучної тканини. Досить зручна штука, щоб захистити шасі від пилу, якщо воно довго не використовується.

ASUS ROG Hyperion GR701

Деталі містяться в окремій невеликій пласкій коробці. Усі запасні частини розфасовані по пакетиках. В комплекті знаходиться:

 • брошура з інформацією про гарантію;
 • інструкція користувача;
 • стильна маленька викрутка з алюмінієвим корпусом;
 • перехідник задньої панелі для вертикального встановлення відеокарти;
 • два 300-мм подовжувачі живлення процесора на вісім контактів в обплетенні;
 • пластикова коробочка для запчастин;
 • 10 одноразових пластикових кабельних стяжок;
 • шість металевих опор материнської плати;
 • перехідник під викрутку для встановлення опор материнської плати;
 • перехідник для швидкого підключення кабелів передньої панелі;
 • чотири гумові заглушки для портів USB-A;
 • дві гумові заглушки для портів USB-С;
 • 20 гвинтів для корпусу, БЖ та 3,5" накопичувачів;
 • 40 маленьких гвинтів для материнської плати та 2,5" накопичувачів.

ASUS ROG Hyperion GR701

Усі маленькі деталі можна зручно розмістити всередині окремих відділень спеціальної пластикової коробки.

ASUS ROG Hyperion GR701

Зовнішній вигляд

ASUS ROG Hyperion GR701 має дуже футуристичну зовнішність, підкреслену поєднанням різких кутів, похилих граней, скляних та алюмінієвих поверхонь. Основний каркас корпусу вбудований в Х-подібну металеву раму, яка плавно перетворюється з боків у ручки зверху, здатні витримати навантаження у 80 кг, та полози знизу, які виконують роль опорних ніжок конструкції. Фронтальна панель відповідно складається з окремих елементів, між якими відносно вільно проходить повітря всередину. Бокові частини панелі насправді є продовженням дверцят та виконані з гарно відшліфованого алюмінію. Трикутні вставки зверху та знизу містять на собі логотип, вентиляційні отвори та елементи підсвітки. Глибше за всім цим ховається вентиляційна решітка передньої панелі. Загалом, подібний «космічний» дизайн робить шасі схожим на позаземний корабель якоїсь агресивної цивілізації прибульців.

ASUS ROG Hyperion GR701

Зовнішні порти та кнопки зручно розташовані на похилій верхній грані. По центру зверху є кнопка запуску системи. Нижче в один ряд та досить далеко один від одного розташовані роз’єми USB 3.2 Gen1 Type-А, між якими вбудований комбінований 3,5-мм аудіовихід на гарнітуру. В нижньому ряду зліва є перемикач підсвітки та три інформативні світлодіоди, які показують поточний режим підсвічування. Далі по сторонах облаштовані два порти USB 3.2 Gen2х2 Type-C і у правому нижньому кутку є маленька кнопка перезавантаження системи.

ASUS ROG Hyperion GR701

Бокові панелі тримаються попереду на магнітах, та легко відкриваються в сторони на кут під 90 градусів. Так само легко їх можна зняти догори з двох шарнірів, що перетворить корпус на відкритий стенд. Повітря може поступати всередину через отвори майже з усіх сторін. Але виробник все одно зробив знімні сіткові пилові фільтри передньої та нижньої панелі. Два передніх фільтри виймаються з боків. Нижній висувається вперед.

ASUS ROG Hyperion GR701

Ліва бокова панель виготовлена із загартованого та тонованого скла завтовшки 4 мм. Попереду та позаду на ній є масивні накладки з алюмінію. Повного прилягання немає, повітря може вільно проходити повз усі грані всередину.

ASUS ROG Hyperion GR701

На звороті бачимо, що скло прикручене до металу наскрізними гвинтами, має дві петлі позаду та виступ з магнітами попереду. Вага цієї деталі складає 3,5 кг, що важче за деякі сучасні корпуси.

ASUS ROG Hyperion GR701

Права скляна боковина має аналогічну конструкцію та механізм відкривання у дзеркальному відображенні.

ASUS ROG Hyperion GR701

Бокові дверцята не є взаємно замінними, оскільки відрізняються розташуванням петель.

ASUS ROG Hyperion GR701

Поміж верхніми ручками знаходиться решітчаста верхня панель, яку можливо легко зняти повністю одним рухом.

ASUS ROG Hyperion GR701

Достатньо натиснути на кнопку позаду та потягнути панель назад і догори. Отримуємо повний доступ до верхньої рамки кріплення вентиляторів.

ASUS ROG Hyperion GR701ASUS ROG Hyperion GR701

Кришка верхньої панелі виготовлена з пластику. Бокові грані вкриті металевою сіткою з великим отворами, а зверху маємо решітку з меншими отворами, що гарно пропускає повітря та трохи затримує пил.

ASUS ROG Hyperion GR701

На рамку кріплення можна встановити знизу три 120-мм або три 140-мм вентилятори. Або радіатори СРО відповідного розміру.

ASUS ROG Hyperion GR701

Сама рамка також легко знімається. Достатньо викрутити попереду один гвинт з накатаною голівкою і дістати її у напрямку догори.

ASUS ROG Hyperion GR701

На задній панелі є вентиляційна решітка з дуже широкими діагональними отворами, за якими видно 140-мм витяжний вентилятор (за необхідності його можливо замінити на 120-мм модель). Нижче є дев’ять слотів розширення PCI, закритих вентильованими багаторазовими заглушками. Якщо зняти нижніх шість з них, сюди можна буде прикрутити комплектний адаптер для вертикального розташування відеоадаптера. Навпроти слотів справа є додаткові вентиляційні отвори. А у самому низу розташоване посадкове місце для блока живлення, який можна орієнтувати як вентилятором догори, так і униз.

ASUS ROG Hyperion GR701

Уся нижня панель закрита пластиковою рамкою сітчастого пилового фільтра.

ASUS ROG Hyperion GR701

Якщо зняти фільтр, побачимо лише великі діагональні вентиляційні отвори та більше нічого цікавого. На металевих полозах знизу наклеєні чотири невеликі гумові ніжки.

ASUS ROG Hyperion GR701

Подивимось на внутрішню конструкцію.

Обговорити в форумі (коментарів: 51)

Останні огляди: