Огляд корпусу ASUS Prime AP201

Дуже давно, на початку цього сторіччя, корпуси ASUS асоціювалися з непоганими офісними коробками, які оснащувалися пристойними бюджетними блоками живлення. Потім почалася «ігрова лихоманка» і компанія змінила свою орієнтацію в сторону дорогих «геймерських» шасі. А от чого у них не вистачало завжди — це середнього сегмента, у якому знаходиться оптимальне співвідношення ціни та якості. Можливо мені здається, але нарешті цю прогалину вирішили заповнити. Познайомтеся з ASUS Prime AP201 — маленьким, простим та практичним корпусом з широкими можливостями.

ASUS Prime AP201ASUS Prime AP201

Характеристики

Модель ASUS Prime AP201
Сторінка продукту Prime AP201
Тип корпусу Midi-Tower
Розміри, мм 361 (В) x 205 (Ш) x 460 (Д)
Матеріал Сталь
Вага, кг 5,8
Колір Чорний / Білий
Формфактор MicroATX, Mini-ITX
Пристрої 5,25″
Пристрої 3,5″ зовнішні
Пристрої 3,5″ / 2,5″ внутрішні 3 / 4 (три 2,5″ диски можна встановити на місце 3,5″ накопичувачів)
Кількість слотів розширення 4
Вентилятори верхні — 3 х 120 / 2 х 140 мм
задні — 1 х 120 мм (встановлено)
нижні — 2 х 120 мм
Радіатори верхні — 1 х 120, 140, 240, 280, 360 мм
задні — 1 х 120 мм
Інтерфейсні роз'єми 2 x USB 3.2 Gen1, 1 x USB 3.2 Gen2 Type-C, 2 х 3,5-мм аудіороз'єми для навушників та мікрофона
Особливості Перфорація усіх панелей у корпусі для покращення вентиляції. Магнітний пиловий фільтр знизу. Швидка збірка «без гвинтів» — бокові, верхня та передня панель легко знімаються без викрутки.
Ціна, грн 3989

Пакування та комплект постачання

Корпус постачається у звичайній картонній коробці, на якій білою фарбою нанесене схематичне зображення продукту та основна інформація щодо його характеристик. По боках є вирізні ручки для перенесення. Від пошкоджень товар захищає зсередини пара демпферів зі спіненого полістиролу та поліетиленовий пакет.

ASUS Prime AP201ASUS Prime AP201

Комплект деталей зібраний в одному пакетику. Там можна знайти:

  • інструкцію користувача;
  • гарантійну брошуру 22 мовами;
  • вісім кабельних одноразових пластикових стяжок;
  • два запасні кріплення для панелей корпусу;
  • чотири корпусні гвинти для блоку живлення;
  • перехідник під хрестову викрутку для опор материнської плати;
  • 12 пласких гвинтів для 2,5″ накопичувачів;
  • 12 гумових демпферів для накопичувачів;
  • 12 пласких гвинтів для 3,5″ накопичувачів;
  • 12 маленьких гвинтів для материнської плати та 2,5″ накопичувачів.

ASUS Prime AP201

Зовнішній вигляд

ASUS Prime AP201 виглядає «квадратно» та практично. Він майже повністю сталевий, а основна фішка корпусу — це решітчасті панелі з усіх сторін. Може бути пофарбований у чорний або білий колір. Отже, фронтальна панель рівна, із заокругленням по боках. Переважна її частина вкрита отворами вентиляційної сітки, а цільною є лише смуга металу зверху, де розташовані зовнішні порти.

ASUS Prime AP201

Зліва направо тут облаштований порт USB 3.2 Gen2 Type-C, два 3,5-мм входи для навушників та мікрофону, невелика квадратна кнопка запуску ПК з білим індикатором живлення по периметру та два порти USB 3.2 Gen1.

ASUS Prime AP201

Ліва боковина також повністю решітчаста, за винятком суцільної смуги зверху. Через неї на просвіт навіть видно нутрощі шасі. Але саме цікаве полягає у тому, що в кріпленнях панелі немає жодних гвинтів. Щоб відкрити її, достатньо потягнути за заглиблення позаду зверху. Тоді верхня частина вийде з пластикових затискачів, і панель можна бути зняти у напрямку наверх.

ASUS Prime AP201

Ребра жорсткості на лівій панелі C-подібні, загнуті усередину. Нижнє додатково вигнуто назовні, де виконує роль напрямного тримача панелі. На верхньому ребрі попарно розташовані два напрямних стовпчики та два кріплення у вигляді грибочків.

ASUS Prime AP201

Права панель зроблена повністю аналогічно до лівої. Більше, того, вони дзеркально сумісні між собою. Єдина різниця — білий напис ASUS PRIME CASE попереду зверху. Знімається так само легко, за заглиблення позаду.

ASUS Prime AP201

Зсередини усе ідентичне до лівої панелі.

ASUS Prime AP201

Верхня панель повністю решітчаста. І її також можна зняти, якщо потягнути за виступ позаду за напрямком уверх.

ASUS Prime AP201

Зі зворотної сторони панелі є три ребра жорсткості, зачепи попереду і по чотири напрямні в поєднанні попарно з чотирма фіксаторами. На рамі корпусу зверху є зміщені в ліву сторону довгасті посадкові місця для трьох 120-мм або двох 140-мм вентиляторів.

ASUS Prime AP201

Задня панель також повністю проникна для доступу повітря. Зверху, замість блока живлення, є лише роз’єм для підключення силового кабелю. З чого легко зробити висновок, що БЖ має бути розташований десь у середині. Трохи нижче є посадкові отвори під 120-мм вентилятор, з можливістю регулювання висоти його кріплення в межах 10 мм. І зовсім внизу, на звичному місці, можна побачити чотири багаторазові вентильовані заглушки карт розширення PCI-E.

ASUS Prime AP201

Нижня панель корпусу також повністю відкрита для доступу повітря. Але ще сюди додали якісний магнітний пиловий фільтр у вигляді невеличкої сіточки на пластиковій рамці.

ASUS Prime AP201

Під фільтром бачимо вже звичну решітку з посадковими отворами під два 120-мм вентилятори (поряд, у задній частині), та два 2,5″ або 3,5″ накопичувача (попереду та позаду). Пластикові ніжки з гумовими наліпками знизу розташовані по кутах та мають висоту у 25 мм.

ASUS Prime AP201

Подивимось всередину шасі.

Обговорити в форумі (коментарів: 39)

Останні огляди: