Шведська команда Tarsier Studios готує нову страшну гру під назвою Reanimal. Це похмура кооперативна пригода, в якій брат і сестра намагаються врятувати друзів і вибратися з божевільного острова, населеного моторошними істотами. Для цього напарники використовуватимуть хитрість, спритність і потайне пересування.
У демонстрації нам показують початок гри, де герої проникають у темну каналізацію і досліджують моторошні підземні комунікації. Вони долають різні перешкоди, взаємодіючи з оточенням і механізмами, використовують залізничну дрезину та ховаються від дивного монстра.
Візуально та стилістично нова гра дуже нагадує дилогію Little Nightmares, яка незабаром теж отримає нову частину. Третю гру серії Little Nightmares для компанії Bandai Namco готує студія Supermassive Games, і вона виходить уже 10 жовтня. Точна дата виходу Reanimal поки не озвучується, але згадується перший квартал 2026 року. Цю гру випустять для PlayStation 5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch 2 і персональних комп’ютерів.
