PC-версію Uncharted: Legacy of Thieves Collection відклали до осені

Рік тому компанія Sony анонсувала реліз комп'ютерної версії Uncharted: Legacy of Thieves Collection. До цього видання входять покращені версії Uncharted 4: A Thief's End та Uncharted: The Lost Legacy. Збірка давно вийшла на Play Station 5, а версія для ПК все ще затримується.

Різні чутки натякали на вихід цього літа. В одній із презентацій Epic Games згадувався реліз у червні, але дата явно виявилася помилковою. У базі SteamDB було 15 липня, тепер дата змінилася на 19 жовтня. Такий пізній реліз видається цілком імовірним на тлі повної відсутності інформації в офіційних джерелах. Наприклад, нещодавно був анонс Marvel's Spider-Man Remastered для ПК, і одразу озвучено дату релізу — 12 серпня.

Також варто згадати про можливий вихід ремастера The Last of Us Part I на ПК, який, очевидно, буде пізніше релізу на PlayStation 5 у вересні. Якщо цієї осені вийде комп'ютерна версія Uncharted: Legacy of Thieves Collection, то The Last of Us Part I варто очікувати не раніше 2023 року.

Обговорити в форумі (коментарів: 10)

Опубліковано огляд інженерної версії процесора Intel Core i9-13900

У розпорядженні порталу Expreview опинився інженерний зразок процесора Intel Raptor Lake-S для платформи LGA1700. Закордонні колеги поспішили випустити невеликий огляд новинки, порівнявши її із чипом Core i9-12900K сімейства Alder Lake-S. Нагадаємо, що у продаж настільні CPU Core 13-го покоління мають надійти цієї осені.

Raptor Lake-S

Вищезгаданий екземпляр Raptor Lake-S носить маркування Q0D8 та, судячи з характеристик, є інженерною версією Core i9-13900. Він має 24 ядра (8 високопродуктивних Raptor Cove та 16 енергоефективних Gracemont), 36 мегабайтів кеш-пам'яті третього рівня й характеризується 65-ватним рівнем TDP.

Тактова частота P-ядер знаходиться в діапазоні від 1,4 до 3,8 ГГц, тоді як у випадку E-ядер одна половина кластерів функціонувала на 1,0 ГГц, а інша — на 2,8 ГГц. До того ж було відзначено загальну нестабільність частот, однією з причин якої, ймовірно, є «сира» прошивка UEFI.

Raptor Lake-S

Основою бенч-стенду послужила материнська плата ASUS ROG Maximus Z690 Extreme, використовувалися 32 ГБ оперативної пам'яті G.Skill DDR5-5200 та відеокарта GeForce RTX 3090. Для тестування закордонні колеги обмежили максимальну частоту Core i9-12900K позначкою 3,8 ГГц. Це мало зрівняти шанси обох процесорів.

Raptor Lake-S

Raptor Lake-S

Що стосується швидкодії, то, наприклад, у Cinebench R20 і R23 інженерна версія Core i9-13900 по однопотоковій продуктивності програє Core i9-12900K приблизно на 10%, але на 25% швидше в багатопотокових тестах. В ігрових бенчмарках процесори виступили майже на рівних. Враховуючи нестабільні частоти Raptor Lake-S та інші негативні фактори, результати виглядають непогано.

Raptor Lake-S

Офіційний дебют процесорів Intel Core 13-го покоління (Raptor Lake-S), згідно з наявними даними, відбудеться у жовтні. Разом із ними у продаж надійдуть материнські плати LGA1700 на чипсетах 700-ї серії, а для плат із логікою 600-ї серії будуть випущені відповідні прошивки UEFI.

Джерела:
WCCFTech
VideoCardz

Обговорити в форумі (коментарів: 72)